Úspory u vás doma odstartujte na online kalkulačce!

Úspory u vás doma odstartujte na online kalkulačce!

Úspory rozhodně nepatří k oblíbeným aktivitám. Na tom se nejspíš shodneme, že? Ale mohly by! Mezi kameny úrazu některých úsporných opatření bezesporu patří nedostatek informací, nepřehlednost informací, komplikované výpočty a zobecňování. Nebudeme vám zde dávat rady typu, najděte si levnějšího dodavatele energií nebo zhasínejte. Poradíme vám jak ušetřit peníze takto: vaše úspory si detailně vypočtěte na naší online kalkulačce. Protože teprve až uvidíte konkrétní čísla, bude šetření energiemi radost.

Rozjeli jsme novou online kalkulačku

Nejspíš jste si už zvykli na fakt, že si u nás na Výpočetnici leccos vypočítáte. Ať už použijete převody jednotek rychlosti či přepočet jednotek hmotnosti věříme, že bez uspokojivého výpočtu neodcházíte. Teď na Výpočetnici můžete začít s úspornými opatřeními celé vaší domácnosti. Jak ušetřit peníze za elektřinu vám poradí naše kompletní kalkulačka. Stačí, abyste si k výpočtu sehnali pár údajů, jakými jsou:

  • cena elektřiny za kilowatthodinu (klidně ale můžete počítat s průměrnou cenou elektřiny za aktuální rok, kterou vám uvedeme),
  • elektrický příkon vašeho spotřebiče (i tady můžete použít orientační čísla z našeho seznamu, který se zatím ještě rozrůstá),
  • dobu, po kterou daný spotřebič/zařízení používáte.

Není šetření jako šetření

Naše kalkulačka pro úsporu peněz za elektřinu vás nechce nijak limitovat, proto nabízí několik variant úspor a vy si můžete vybrat. Rozhodně si nemyslíme, že je vítězstvím mít celý den zhasnuto a salám skladovat v zimě za oknem a pak jásat nad vrácenými zálohami. Úspora je soubor na sebe navazujících rozumných kroků, které zajistí váš komfort a zároveň šetří vaši peněženku.

U nás si můžete vypočítat, zda ušetříte energii tím, že budete vaše spotřebiče častěji vypínat, nebo tím, že koupíte úspornější ledničku. Velkou výhodou je, že konečně uvidíte konkrétní čísla, která budou ukazovat na vaši domácnost. Tedy žádný „průměr”, žádné „asi” nebo „přibližně”… to vás může nastartovat k opravdu velkým změnám. Ty vás ale nebudou bolet, naopak si je užijete!

5/5 - (1 vote)