Nehubněte podle módních časopisů, zajímejte se o BMI index

Nehubněte podle módních časopisů, zajímejte se o BMI index

V čem spočívá úspěšné hubnutí? Zdá se, že lifestylové magazíny na to mají řadu odpovědí. Možná až příliš. Co radíme my? Nehubněte podle módních časopisů, zajímejte se o kalkulačku pro výpočet BMI indexu a věci, které opravdu fungují!

Kalkulačka pro výpočet BMI indexu jako vaše první nápověda

Co je častou chybou v hubnutí? Především nereálné představy o dokonalosti, které často přebíráme z módních časopisů. Jaký mají modelky BMI index to se z nich ale nedozvíme. Ovšem k šílenství nás mohou dohnat jejich dokonalé míry a pózy.

Jen málokdo si ve svém splínu s vlastní postavou uvědomí, že za dokonalým tělem modelek stojí převážně i grafická úprava fotografií. Proto se spíše než o dokonalost z časopisů zajímejte o reálné věci. Jako první vám o vaší postavě může napovědět BMI index.

Díky jednoduchého vzorce vypočítáte, jestli je vaše váha ideální nebo ne. BMI index vypočítáte, když vaši váhu vydělíte výškou. Mnohem šikovnější je online kalkulačka pro výpočet BMI indexu, která vše vypočítá za vás a přesně vám řekne, jak jste na tom. Užitečné jsou také vzorce a kalkulačky pro ABSI a WHR.

BMI index vám neřekne vše

BMI index vám může při hubnutí napovědět více než módní magazíny. Ovšem pro hubnutí stačit nebude. Co vám pomůže je stoprocentně účinný vzorec pro hubnutí. Znáte jej? Je to dostatek pohybu a vyvážená strava. Jestli se vám vaše BMI nelíbí, začněte hubnout.

Nespoléhejte na diety a náročné cvičící sestavy. V jednoduchosti je síla. Už dnes začněte malými změnami. Zařaďte do svého režimu více pohybu. Vyřaďte sladká a smažená jídla. Nesnažte se o velký obrat hned. Pěkně hezky krůček po krůčku. Online kalkulačka pro výpočet a zjištění BMI indexu, která pracuje s údaji Světové zdravotnické organizace, může stát na počátku toho všeho.

5/5 - (2 votes)