Já perfektní místo na internetu znám…

Já perfektní místo na internetu znám…

Já perfektní místo na internetu znám”, tak takhle si můžete prozpěvovat potom, co naplno prozkoumáte potenciál Výpočetnice. Internet je plný různých věcí, až z toho jde člověku hlava kolem. Proto existují tak zvané záložky, které nám umožní rychle se vracet k tomu, co je nám nejmilejší, bez toho, aniž bychom museli tápat. Kromě jiných bezvadných stránek doporučujeme přesunout si do složky „oblíbené” i VÝPOČETNICI! Vzhledem k novinkám, které jsme na ni umístili, ji budete potřebovat častěji než často. Co všechno za vás VÝPOČETNICE vypočítá?

Matematika ani fyzika nemusí být vaší silnou stránkou

Převod jednotek hmotnosti, přepočet délky, výpočty objemu, převody obsahu nebo rychlosti už dávno není žádný problém. Ne od chvíle, kdy si všechny vaše příklady, propočty a návrhy můžete ověřit a přepočítat na naší výpočetnici. Ta vám v přehledné tabulce zobrazí všechny převody možných odvozených jednotek. Kromě toho vám jako podporu nabídne základní vysvětlení pojmů, vzorečky a nechybí ani příklady.

Nechte se inspirovat příklady a vzorečky přímo na výpočetnici

Protože řada dnešních učitelů ocení spíše postup výpočtu než konečný výsledek, je důležité svůj domácí úkol opravdu pochopit. Výpočetnice proto studentům nenabízí jen rychlé řešení v podobě převodu jednotek, nýbrž jim poskytuje i podporu v podobě příkladů, vzorců a vysvětlení. Řekněme, že na Výpočetnici student kolikrát najde více textu než ve svých úsporných zápisech v sešitech.

Spočtěte si procenta, DPH nebo BMI index

Výpočetnice však není jen místem, kde se shromažďují matematici a vědci. Vstoupit do ní může každý, kdo potřebuje online kalkulačku na výpočet DPH, procentní kalkulačku nebo ten, kdo chce zvládnout výpočet BMI.

S jistou nadsázkou výpočetnici ocení i milovníci pořádku… vše je hezky uklizené na jednom místě.

Experimentujte s textem

Nejnovějšími prvky na výpočetnici jsou online nástroje pro práci s textem. Tady se najdou především pisálkové, copywriteři, spisovatelé, editoři. Zkrátka všichni ti, co mají něco do činění s textem. Pomocí nástrojů na Výpočetnici mohou spočítat slova a znaky v textu, hledat v textu slova, mohou text převádět z velkých na malá písmena, nebo naopak. Dokonce se mohou proměnit v kouzelníky a nechat v textu úplně zmizet diakritiku anebo ho napsat pozpátku.

To vše na jedné stránce… vypocetnice.cz!

Pokud si tedy už dlouho lámete hlavu s nějakým převodem jednotek, začněte si ji lámat jinak. Zapojte všechny mozkové závity a přemýšlejte, kde byste se mohli dostat ke správnému výsledku? Ano, správně! Na VÝPOČETNICI!

5/5 - (2 votes)