Komu pomůže počítadlo slov, písmen, číslic a znaků v textu?

Komu pomůže počítadlo slov, písmen, číslic a znaků v textu?

Výpočetnice všem učitelům, spisovatelům, matematikům, fyzikům, účetním, studentům, myslitelům… zkrátka všem odborníkům na slovo vzatým spěchá na pomoc s dalšími výpočty, které usnadní a zefektivní jejich práci. Nově si na stránkách VÝPOČETNICE můžete všimnout počítadla slov, písmen, číslic a znaků v textu. Pro koho bude přínosné?

Nejen převody jednotek, nýbrž i počítadlo slov!

Život není jen o fyzice a převodech jednotek. V běžném životě kromě čísel a příkladů využíváme i slova a texty. I při práci s nimi se naskytne potřeba počítat. Víte například, kolik znaků obsahuje jedna normostrana? Máte představu o tom, jak dlouhý má být váš domácí referát o 600 slovech? Jestli ne, nevadí. Výpočetnice nově nabízí počítadlo slov, které vám slova, písmena a znaky v textu rychle přepočítá.

Stačí, abyste váš hotový text vložili do cílového okna, stiskli tlačítko SPOČÍTEJ a pak už jen pracovali se získanými informacemi. V praxi nejspíš počítadlo slov nejvíce využijí studenti, kteří píší své slohové práce, spisovatelé a copywriteři. Zkrátka všichni ti, kteří pracují s délkou textu či počtem znaků.

Už jste někdy zkoušeli ručně vypočítat počet znaků v textu?

Počítadla slov nebo znaků běžně obsahují aplikace typu Word a další textová pole. Ne u všech je však počítadlo běžnou součástí. Také můžete mít potřebu spočítat počet slov na počítači v práci, kde dané aplikace a soubory uložené nemáte. V takových případech online počítadlo slov, znaků a písmen přijde vhod.

Nebo vy už jste někdy zkoušeli počet znaků v textu vypočítat ručně pomocí tužky přiložené k monitoru? Vsadíme se s vámi o kolik chcete, že vás to nejenže nebude bavit, nýbrž vás v polovině určitě někdo vyruší a vy abyste začali znovu.

Online počítání slov, písmen a znaků využijí hlavně studenti, kteří už nebudou muset ve svém domácím úkolu odevzdávat ani o jediné slůvko navíc!

5/5 - (1 vote)