Pisálkové a copywriteři už nemusejí pracně hledat slova v textu

Pisálkové a copywriteři už nemusejí pracně hledat slova v textu

Každý, kdo píše, opravuje nebo louská dlouhé stránky textu dobře ví, jaké martýrium je najít v textu potřebná slova. Používají se nejrůznější metody, jak se na daná slova v textu zaměřit. Existují pro to i nejrůznější textové dokumenty, které vám s hledáním slov pomohou. Nově také můžete využít hledání slov v textu online na výpočetnici. Co vás přesvědčí vložit váš text zrovna tady?

Hledání slov na vypocetnice.cz má své výhody

Při hledání slov ve vašich dokumentech můžete využít běžné textové dokumenty typu Word, Open Office či rovnou text zadat na internetovou stránku. Určitě to sami dobře znáte a máte vytipované takové aplikace, které vám práci nejvíce usnadňují. Hlavní výhodou hledání slov na výpočetnici je přehlednost a možnost okamžitých úprav v dokumentu. Vyhledávaná slova se zobrazí v reálném čase. Vy proto můžete dokument upravovat, mazat a dopisovat a přitom neztratíte přehled o aktuálním počtu konkrétních slov v textu.

Tohoto pomocníka využijí všichni, kteří mají něco do činění s textem a zaměřují se na konkrétní slova v něm. Typickým příkladem jsou klíčová slova, kterých v textu nesmí být příliš, ale ani málo.

Nesporným plusem použití výpočetnice je fakt, že když už na stránkách budete, můžete kromě hledání slov využít i online převody jednotek, výpočet DPH či BMI, výpočet procent a mnohé další.

Co kromě vyhledávání slov copywriter potřebuje?

Vyhledávání slov v textu a jejich počítání, mazání nebo připisování – to je většinou součástí finálních úprav textu. K napsání textu toho copywriter potřebuje mnohem více. Kromě jiného i pořádné téma, dostatek informací k tématu, pohodlí při psaní a motivaci.

Když psaní drhne, je osvědčenou pomůckou změnit prostředí a notebook si s sebou vzít třeba do kavárny. Spolu s vůní lahodné kávy se dostaví i vaše múza.

5/5 - (1 vote)